• Friss
Kompatibilis Alcatel-Lucent SFP-KONCERT-LH40 1000BASE-LH40 SFP 1310nm 40 km DDM Adó SFP modul

Kompatibilis Alcatel-Lucent SFP-KONCERT-LH40 1000BASE-LH40 SFP 1310nm 40 km DDM Adó SFP modul

HUF 7330.50
Áruk
Elérhető.


Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.s o, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek, Köszönöm.
Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

Részletek

Márka Név:
SMTE
Modell Száma:
SFP-KONCERT-LH40
Állapot:
Új OEM

Az ügyfelek választása